0 bodů
405 zobrazení
v kategorii Právo a zákony

Viděl jsem nedávno ve zprávách diskuzi o symbolech extremistických organizací a napadlo mě to. Je u nás vlajka ISIS oficiálně zakázaný symbol, za který by člověk mohl mít problém? Ptám se čistě ze zvědavosti.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

V niektorých štátoch je propagácia ISIS (Islámskeho štátu Iraku a Sýrie), teda aj vlajka ako symbol, zakázana.
Zatiaľ som nenašla nejaký oficiálny zákaz, ak neberiem do úvahy zákaz propagovania fašizmu a podobných ideológií, medzi ne patrí aj ideológia Islámskeho štátu. V každom prípade vlajka ISIS ako symbol teroristickej ideológie je v našich zemepisných súradniciach nežiadúca.
Možno niekto skúsenejší nájde viac.

Děkuji :)





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 814 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 301 zobrazení
16.4.2014 v kategorii Škola, příklady Tomáš Hůlka
0 bodů
1 reakce 246 zobrazení
12.6.2014 v kategorii Zdraví, krása arygnoc Registrovaný (913 bodů)
0 bodů
1 reakce 345 zobrazení
0 bodů
1 reakce 233 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 333 zobrazení
0 bodů
1 reakce 247 zobrazení
0 bodů
1 reakce 235 zobrazení
0 bodů
1 reakce 158 zobrazení
...