0 bodů
347 zobrazení
v kategorii Společnost Lacík Registrovaný (264 bodů)

Myslím toho co uvádí prásk.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+3 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

to se snad ani nedá slovy vyjádřit - stručně řečeno trapná katastrofa



+3 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Líbilo se mi, jak byl o něm celý pořad a on vyprávěl, co lidi chtějí a proč je bulvár tak žádaný. Nevím už, jak se ten pořad jmenoval. Povídal, jak dělal konkurz na Prásk. Řekl: Ta televize mohla mít kohokoliv a nakonec vzala takového zmrda koktavého, jako jsem já. (headbang) Fascinovaně jsem se na to koukala, protože všechno, co řekl bylo hnusné, ale pravdivé. Takže, lid si ho žádá. To, že se nelíbí tobě nebo mně, to nehraje roli. Lidi prostě stojí o tragedie, hnusoty, sprastoty, trapnosti. Na dokumenty, mluvené Alfredem Strejčkem se málokdo dívá. Ale na koktavého Novotného? Davy! Je to smutné, ale je to tak.

Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)
+1
+2 bodů
lili Registrovaný (107 bodů)

Jeden velkej hnus--- pardón(puke)

inka Pokročilý (1.2k bodů)

Fakt! (envy)



Související témata

0 bodů
10 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 572 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 528 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 691 zobrazení
24.9.2014 v kategorii Zvířata anonym
0 bodů
6 odpovědí 758 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 747 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 899 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 244 zobrazení
21.5.2014 v kategorii Počítače, internet Hujer Pavel
+1 bodů
8 odpovědí 1.0k zobrazení
...