0 bodů
309 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody Lacík Registrovaný (264 bodů)

Je s ní lepší pouštění vody než z kohoutkama?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

Upraveno

Díky rychlé reakci na podnět pro otevření nebo zavření, je úspornější pro spotřebu vody.





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 389 zobrazení
16.5.2017 v kategorii Kutilství, návody Láďa
0 bodů
3 odpovědí 471 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
0 bodů
1 reakce 309 zobrazení
0 bodů
1 reakce 639 zobrazení
0 bodů
1 reakce 611 zobrazení
0 bodů
1 reakce 461 zobrazení
0 bodů
1 reakce 380 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 242 zobrazení
30.12.2015 v kategorii Elektrospotřebiče Hanka P.
...