0 bodů
770 zobrazení
v kategorii Společnost

chce to nějakou bombu, u nás ve městě je zvykem velky sál, až 600 lidí a musí to bavit 3 generace lidí.. nějaké nápady?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Jan Neckář Registrovaný (28 bodů)

Mafie. 20. léta 20. století. Zvuky z Mafia: Lost of Heaven :)





Související témata

+1 bodů
4 odpovědí 716 zobrazení
25.6.2014 v kategorii Zvířata Briketka Registrovaný (498 bodů)
0 bodů
1 reakce 565 zobrazení
15.3.2018 v kategorii Společnost Lukáš Korec
0 bodů
2 odpovědí 247 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 276 zobrazení
5.10.2015 v kategorii Společnost Bára999
0 bodů
3 odpovědí 280 zobrazení
11.9.2015 v kategorii Společnost pavelka
0 bodů
2 odpovědí 386 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Společnost turek
0 bodů
4 odpovědí 456 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 436 zobrazení
24.8.2015 v kategorii Společnost Jákl
...