0 bodů
593 zobrazení
v kategorii Společnost
Manžel teď leží s horečkou, takže s ním zůstávám doma. Potřebuju vědět, jestli si můžu vzít ošetřovné dvakrát po sobě, když mezi tím bude jeden den, kdy budu normálně v práci. Děkuji za radu.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Tak zvaný paragraf, nelze vzít, ale lékař ho musí vypsat na ošetřování dítěte, pokud je to nutné. V případě že je dítě opakovaně nemocné, lze tohoto využít i podruhé.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 4.0k zobrazení
4.7.2014 v kategorii Společnost Lojza Kubeš
0 bodů
5 odpovědí 717 zobrazení
0 bodů
1 reakce 228 zobrazení
0 bodů
1 reakce 207 zobrazení
...