0 bodů
312 zobrazení
v kategorii Ostatní

Stalo se mi, že jsem omylem rozbila venkovní vstupní dveře a vůbec nevím, co teď mám dělat. Rodiče jsou zrovna na cestách asi 400 km od Prahy a nemůžu se k nim dostat. Poradíte mi, jak to mám rychle zabezpečit a vyřešit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů

Jak rozbila? Zámek? Volej zámečníky ...... http://zamecnicka-pohotovost24.cz/



0 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Prosim o vice informaci jak jsi je rozbila ....?

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 287 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 466 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 631 zobrazení
...