Stalo se mi, že jsem omylem rozbila venkovní vstupní dveře a vůbec nevím, co teď mám dělat. Rodiče jsou zrovna na cestách asi 400 km od Prahy a nemůžu se k nim dostat. Poradíte mi, jak to mám rychle zabezpečit a vyřešit?
Jak rozbila? Zámek? Volej zámečníky ...... http://zamecnicka-pohotovost24.cz/
Prosim o vice informaci jak jsi je rozbila ....?
CZPoradna.cz