0 bodů
638 zobrazení
v kategorii Příběhy ze života

jednou se prostě naštval protože má zlomenou ruku... tak je na mě zlej není prostě ve své kůži nevím co mám dělat :(sad

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

8 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)
Rozejdi se s ním ty - kluk, který se našve proto, že jsi měla úraz, si nezalouží ani zmínku v ´deníčku´, je to ´pýp´...

Neboj, ještě potkáš hodnější kluky, on není na světě jediný...

;-)




Související témata

0 bodů
9 odpovědí 527 zobrazení
0 bodů
1 reakce 689 zobrazení
...