0 bodů
596 zobrazení
v kategorii Auto moto Lacík Registrovaný (264 bodů)

Mám doma malou sekačku a chtěl bych si na zimu uskladnit trochu benzínu do zásoby. Zajímá mě, jak ho skladovat bezpečně, aby se nezkazil a nehrozilo nějaké nebezpečí. Díky za rady.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

označeno jako nejlepší reakce
 
Nejlepší reakce

V nádobě k tomu určené.





Související témata

0 bodů
5 odpovědí 558 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.3k zobrazení
15.6.2014 v kategorii Auto moto Koloděj
0 bodů
1 reakce 296 zobrazení
27.1.2016 v kategorii Auto moto Jenda
0 bodů
1 reakce 664 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 333 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 2.0k zobrazení
11.8.2014 v kategorii Auto moto Bohouš
0 bodů
1 reakce 420 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 396 zobrazení
...