Mám doma malou sekačku a chtěl bych si na zimu uskladnit trochu benzínu do zásoby. Zajímá mě, jak ho skladovat bezpečně, aby se nezkazil a nehrozilo nějaké nebezpečí. Díky za rady.
V nádobě k tomu určené.
CZPoradna.cz