0 bodů
325 zobrazení
v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)

láhev od vína. Korek už nemám.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů

Prstem. Může být i useklý.



0 bodů

Nezavírat. Dopít.

0 bodů
suzymon Registrovaný (158 bodů)

prodávají všelijaké zátky domácích potřebách. Já mám takovou skleněnou, ale někdy se mi ji podaří zašantročit a tak jednoduše smotám kuchyňskou papírovou utěrku do tvaru zátky a lahev tím uzavřu. Není to sice hezké, ale určitě to na tu krátkou dobu svůj účel splní. Většinou víno dopiji druhý den, nebo zase někde objevím tu skleněnou zátku.



Související témata

0 bodů
1 reakce 2.5k zobrazení
0 bodů
1 reakce 423 zobrazení
0 bodů
1 reakce 191 zobrazení
31.1.2016 v kategorii Ostatní Pelc
0 bodů
2 odpovědí 803 zobrazení
15.9.2015 v kategorii Ostatní maněk
0 bodů
1 reakce 833 zobrazení
12.9.2015 v kategorii Ostatní Helena
0 bodů
2 odpovědí 249 zobrazení
24.8.2015 v kategorii Ostatní telín
0 bodů
2 odpovědí 588 zobrazení
12.7.2015 v kategorii Ostatní Martínek
0 bodů
1 reakce 222 zobrazení
1.1.2015 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 872 zobrazení
19.11.2014 v kategorii Ostatní Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)
0 bodů
3 odpovědí 926 zobrazení
...