0 bodů
221 zobrazení
v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)

Vím, že diamant je nejtvrdší materiál, a tak mi vrtá hlavou, jak se vůbec dá opracovat. Čím se tedy obrábí, když ho prakticky nic jiného nepřekoná? Díky za odpověď.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

Diamant je nejtvrdší materiál na zemi, má různou tvrdost v různých směrech - anisotropie, z toho důvodu muže být řezán pouze jiným diamantem.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 250 zobrazení
0 bodů
1 reakce 190 zobrazení
31.1.2016 v kategorii Ostatní Pelc
0 bodů
1 reakce 832 zobrazení
12.9.2015 v kategorii Ostatní Helena
0 bodů
2 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
1 reakce 618 zobrazení
0 bodů
1 reakce 423 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 802 zobrazení
15.9.2015 v kategorii Ostatní maněk
0 bodů
2 odpovědí 249 zobrazení
24.8.2015 v kategorii Ostatní telín
0 bodů
2 odpovědí 588 zobrazení
12.7.2015 v kategorii Ostatní Martínek
0 bodů
3 odpovědí 324 zobrazení
11.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
...