0 bodů
390 zobrazení
v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)

Bydlíme v paneláku ve třetím patře a děti by hrozně chtěly nějaké zvíře. Přemýšlíme mezi psem a kočkou a nevím, co je do bytu vhodnější. Jaké máte zkušenosti?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů

Upraveno

Vidím to tak,že do paneláku by si měli lidé pořídit spíše psa menšího plemene.Podmínkou by mělo být,že pejsek by byl venčen tak čtyřikrát denně.Chovat kočku by nebyl problém,ale u obou druhů domácích zvířat by mělo platit,že nesmí být od rána do večera sami v bytě bez péče a v osamění.

ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)
–2

Tak do kralikarny patri kralik ne ....do doku zase pes a kocka ...:D

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢


+1 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Já preferuji kočky a nejen proto, že se nemusí chodit venčit :). Kdo si pro domácí zvířátko neumí najít čas, měl by si pořídit raději plyšové. :D



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 414 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 824 zobrazení
0 bodů
1 reakce 195 zobrazení
11.9.2015 v kategorii Ostatní gusta
0 bodů
1 reakce 883 zobrazení
29.4.2015 v kategorii Ostatní Jan Příkryl
0 bodů
2 odpovědí 234 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 676 zobrazení
23.5.2014 v kategorii Zvířata Pavel Pánek
0 bodů
4 odpovědí 372 zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.2k zobrazení
12.8.2014 v kategorii Zvířata Libor5256
0 bodů
3 odpovědí 499 zobrazení
17.12.2014 v kategorii Zvířata Lacík Registrovaný (264 bodů)
...