0 bodů
1.6k zobrazení
v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)

Před pár dny jsem si zlomil ruku a mám ji v sádře. Zajímá mě, jak dlouho zhruba trvá, než zlomenina sroste a budu moct sádru sundat. Záleží to hodně na věku?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů

Než se zahojí.



0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Záleží na více okolnostech - věku, typu zlomeniny... Zpravidla je to tak 5 - 7 týdnů.



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 3.8k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 660 zobrazení
26.9.2015 v kategorii Zdraví, krása Jindra Kroupený
0 bodů
2 odpovědí 809 zobrazení
0 bodů
1 reakce 579 zobrazení
0 bodů
1 reakce 297 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.0k zobrazení
...