Před pár dny jsem si zlomil ruku a mám ji v sádře. Zajímá mě, jak dlouho zhruba trvá, než zlomenina sroste a budu moct sádru sundat. Záleží to hodně na věku?
Než se zahojí.
Záleží na více okolnostech - věku, typu zlomeniny... Zpravidla je to tak 5 - 7 týdnů.
CZPoradna.cz