Před týdnem jsem si zlomil kotník a mám sádru. Zajímalo by mě, jak dlouho obvykle trvá, než se taková zlomenina zahojí a já se zase postavím na nohu.
Asi dva měsíce + - a pak rehabilitace. Podle toho, v jakém je to místě a jak je postižený starý.
CZPoradna.cz