0 bodů
1.6k zobrazení
v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)

Je na to nějaký lék? Strašně to bolí, děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Žebra se léčí tak, že se s nimi nic nedělá, pokud nejsou nějak překřížená a nehrozí že by úlomek mohl poškodit některý vnitřní orgán. Je to otázka cca měsíce a vše bude O.K. Pokud pacient hodně naříká a otravuje, tak se mu prsa lehce ováží obvazem. Sice to nepomůže, ale pacientovi pomáhá pocit, že je o něj dobře postaráno.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 2.6k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 587 zobrazení
4.3.2016 v kategorii Zdraví, krása Angelo Registrovaný (101 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 2.3k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 282 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 15 hodinami v kategorii Zdraví, krása MartinK Registrovaný (65 bodů)
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 2 dny v kategorii Zdraví, krása MartinK Registrovaný (65 bodů)
0 bodů
1 reakce 579 zobrazení
0 bodů
1 reakce 494 zobrazení
...