0 bodů
232 zobrazení
v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)

Občas někomu řeknu "ty potvoro" spíš v legraci, ale teď nevím, jestli to není vlastně nadávka. Jak to vnímáte vy, bere se to jako urážka?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů

Záleží od použitia... ako to vyslovíte a komu.
niekto sa urazí aj na blešku a niekomu nevadí ani k... (koza Líza, aby nedošlo k omylu)
nadávajte s úsmevom



0 bodů
Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)

no,záleží,komu to řekneš,jestli nějaký potvoře,tak ne,to je jenom konstatování faktu...

No nemyslím, právě ta potvora se bude hodně zlobit :) Ale třeba potvůrka, to už zní skoro jako lichotka :D

Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)

nejde o to jestli se bude zlobit,ale že v tom případě to neni nadávka...
a potvůrce přeci nebudu nadávat...



Související témata

0 bodů
1 reakce 601 zobrazení
0 bodů
1 reakce 675 zobrazení
0 bodů
1 reakce 370 zobrazení
12.6.2018 v kategorii Ostatní Niki
0 bodů
1 reakce 423 zobrazení
0 bodů
1 reakce 259 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 889 zobrazení
0 bodů
1 reakce 672 zobrazení
...