0 bodů
313 zobrazení
v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)

Nedávno jsem viděl dokument o pouštích a zajímalo by mě, jestli i tam někdy zaprší. Vždycky jsem si totiž myslel, že na poušti vůbec nikdy neprší a je tam jenom sucho. Jak to tedy ve skutečnosti je?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů

Ano,prší.Bez deště by nevznikaly zelené oázy.Ty se tvoří tím,že v poušti se vyskytuje déšt pouze lokálně.



0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Kdysi jsem viděla filmový dokument, jak naprosto vyprahlou poušť déšť v okamžiku proměnil v kvetoucí zahradu. Je zajímavé, jak dlouho si semínka dokáží počkat a jak rychle vzejdou. :)



Související témata

0 bodů
1 reakce 234 zobrazení
1.1.2015 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 708 zobrazení
0 bodů
1 reakce 190 zobrazení
0 bodů
1 reakce 208 zobrazení
21.12.2014 v kategorii Ostatní arygnoc Registrovaný (913 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 517 zobrazení
21.9.2015 v kategorii Kutilství, návody Barča
0 bodů
1 reakce 695 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Společnost Lenka Košťálová
0 bodů
3 odpovědí 675 zobrazení
...