0 bodů
437 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče

Když si pořídím novou lednici tak také musím odmrazit občas mrazák? Nebo je to jen u starých ledniček?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
magorvkleci Registrovaný (47 bodů)

většnou mají automatické odmrazování - mrazák začne na chvíli hřát, led se rozpustí a voda odteče trubičkou ven do nádobky, která leží na teplém chladiči kondenzátoru, a odtud se odpaří



0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Asi jak která. Mám novou lednici s mrazákem, lednička má automatické odmrazování, ale mrazák musím občas odmrazit manuálně. Při koupi mne vůbec nenapadlo, že něco takového existuje :(



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 782 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 900 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 350 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 6.2k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 653 zobrazení
15.5.2014 v kategorii Elektrospotřebiče Franta Tuháček
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 2 dny v kategorii Dům a byt MartinK Registrovaný (65 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 2.3k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 332 zobrazení
0 bodů
1 reakce 775 zobrazení
...