0 bodů
1.2k zobrazení
v kategorii Multimédia a hry
uzavřeno ellcupakabra

Ahoj, nainstalovala jsem si přes Torrent The sims 4, provedla jsem crack a nainstalovala Origin. Na internetu jsem viděla spoustu návodů, jak hru spustit přes Origin, aniž by se musel zadávat platný aktivační kod. Nevíte prosím někdo co s tím? děkuji moc za radu :)

image

uzavřeno s poznámkou: Warez -  Porušení zákonů České republiky.

1 reakce

0 bodů
před verca87 Registrovaný (51 bodů)
S nelegální (cracklou) kopií staženou přes Torrent vám tady poradit nemůžu - krom toho, že je to porušení autorských práv, takové cracky často nefungují, bývají zdrojem virů a obvykle se právě 'zaseknou' u spuštění přes Origin/EA. Spolehlivé řešení je hru koupit legálně přes EA app (dříve Origin) nebo Steam, kde se přihlásíte svým účtem a hra se spustí bez problémů; The Sims 4 navíc bývá v základní verzi často zdarma nebo ve slevě. Pokud řešíte cenu, sledujte slevové akce na Steamu/EA, kde jdou hra i rozšíření výrazně dolů.




Související témata

0 bodů
1 reakce 2.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 808 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 5.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 826 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 346 zobrazení
13.12.2015 v kategorii Multimédia a hry Lucie Třísková
0 bodů
1 reakce 773 zobrazení
25.10.2015 v kategorii Multimédia a hry Sára
0 bodů
1 reakce 624 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 11.1k zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 1.5k zobrazení
6.10.2014 v kategorii Multimédia a hry cacos
...