Mám mobil skoro pořád u sebe, často i v noci na nočním stolku, a začalo mě zajímat, jestli to není zdraví škodlivé. Vyzařuje telefon nějaké nebezpečné záření, kterého bych se měl bát?
CZPoradna.cz