0 bodů
217 zobrazení
v kategorii Mobily Lacík Registrovaný (264 bodů)

Mám mobil skoro pořád u sebe, často i v noci na nočním stolku, a začalo mě zajímat, jestli to není zdraví škodlivé. Vyzařuje telefon nějaké nebezpečné záření, kterého bych se měl bát?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
ano




Související témata

0 bodů
4 odpovědí 286 zobrazení
0 bodů
1 reakce 252 zobrazení
31.5.2015 v kategorii Zdraví, krása Andrea
0 bodů
1 reakce 448 zobrazení
0 bodů
1 reakce 323 zobrazení
0 bodů
1 reakce 468 zobrazení
23.8.2020 v kategorii Mobily Jana Račická
0 bodů
1 reakce 655 zobrazení
25.3.2020 v kategorii Mobily Lenka
0 bodů
1 reakce 309 zobrazení
0 bodů
1 reakce 207 zobrazení
28.2.2019 v kategorii Mobily Mimoni
0 bodů
1 reakce 737 zobrazení
2.11.2018 v kategorii Mobily Dominika Stratilová
...