0 bodů
230 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)

Často si do jídla přidávám čerstvé bylinky a krájím je nadrobno. Zajímá mě, jestli se krájením ztrácí vitamíny a jestli bych je radši neměl trhat ručně nebo přidávat vcelku.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nedá se takto jednoznačně říct.Některé látky v bylinách mohou reagovat s kovem. Pro bylinky se doporučuje keramický nůž.





Související témata

0 bodů
1 reakce 259 zobrazení
23.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo Strolený Petr
0 bodů
2 odpovědí 464 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 238 zobrazení
0 bodů
1 reakce 354 zobrazení
0 bodů
1 reakce 160 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 277 zobrazení
15.9.2014 v kategorii Auto moto anonym
0 bodů
3 odpovědí 710 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 291 zobrazení
0 bodů
1 reakce 244 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 561 zobrazení
...