Často si do jídla přidávám čerstvé bylinky a krájím je nadrobno. Zajímá mě, jestli se krájením ztrácí vitamíny a jestli bych je radši neměl trhat ručně nebo přidávat vcelku.
Nedá se takto jednoznačně říct.Některé látky v bylinách mohou reagovat s kovem. Pro bylinky se doporučuje keramický nůž.
CZPoradna.cz