0 bodů
1.2k zobrazení
v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)

Přemýšlel jsem nad tím, když venku roztaje sníh. Kdybych vzal kilo napadaného sněhu a nechal ho roztát, kolik vody mi z toho zhruba zůstane? Záleží to nějak na tom, jestli je sníh prachový nebo mokrý?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Naber sníh, odvaž 1 kilo a nech roztát. Pak nám můžeš předat poznatek, kolik vody z toho bylo :)



0 bodů

1 litr

0 bodů
Johanka Registrovaný (119 bodů)

Podle Ohmova zákona 0,789 ohmlitru.



Související témata

0 bodů
1 reakce 261 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 900 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 960 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 685 zobrazení
22.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 1.4k zobrazení
+1 bodů
3 odpovědí 572 zobrazení
0 bodů
1 reakce 704 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 512 zobrazení
9.6.2014 v kategorii Zdraví, krása Alena K.
...