0 bodů
660 zobrazení
v kategorii Ostatní

Čím to je že někdy není zemětřesení rok a někdy je 2x za měsíc? Aspoň tady v západních čechách?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů

Protože se kontinentální desky pohybují, třou se o sebe a praskají.
http://fyzmatik.pise.cz/696-priciny-zemetreseni-na-chebsku.html





Související témata

0 bodů
1 reakce 322 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
1.4.2014 v kategorii Společnost Selina8754
0 bodů
2 odpovědí 501 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
1 reakce 754 zobrazení
1.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 239 zobrazení
12.6.2014 v kategorii Ostatní Lamboček
0 bodů
2 odpovědí 462 zobrazení
20.5.2014 v kategorii Ostatní Michal Prášek
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 426 zobrazení
0 bodů
1 reakce 317 zobrazení
...