0 bodů
1.6k zobrazení
v kategorii Ostatní

Měří se nějak jak je zemětřesení silné?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Pomocí seismologických měření. Síla se udává ve stupních Richtrovy stupnice.



+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Seismografem.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 296 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
15.4.2014 v kategorii Ostatní Kuďka Jaroslav
0 bodů
1 reakce 660 zobrazení
0 bodů
1 reakce 324 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 844 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 892 zobrazení
0 bodů
1 reakce 191 zobrazení
31.1.2016 v kategorii Ostatní Pelc
0 bodů
1 reakce 833 zobrazení
12.9.2015 v kategorii Ostatní Helena
0 bodů
1 reakce 222 zobrazení
1.1.2015 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
...