0 bodů
233 zobrazení
v kategorii Počítače, internet

Dobrý den, mám problém s nahráváním videa. Vždy (u jakékoliv hry) když udělám např. 30 vteřinové video, tak je zrychlené o 8 vteřin...a když udělám třeba 25 minutové video tak je zrychlené i o 5 minut...tento program jsem již v dávné době používal a vim že tento problém jsem již měl...a vůbec nevím jak ho vyřešit... jestli víte jak to jde opravit tak již předem děkuji za odpověď.... :)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před d.novak Registrovaný (26 bodů)
Tohle je klasický příznak toho, že se neshoduje snímková frekvence záznamu (FPS) - video se nahraje s nižším počtem snímků, než si přehrávač myslí, takže se přehrává zrychleně. V nastavení Mirillis Action! zkontrolujte v záložce Video pevné FPS (zkuste třeba 30) a hlavně se podívejte, jestli vám počítač záznam stíhá - pokud při hraní klesají reálné FPS pod nastavenou hodnotu, výsledek se "zhustí". Pomáhá snížit rozlišení nebo bitrate záznamu, vypnout nahrávání zvuku z více zdrojů a hrát s nižšími detaily, aby měl PC rezervu. Pokud máte slabší stroj, vyzkoušejte odlehčenější OBS Studio, který je zdarma a s FPS si poradí spolehlivěji.




Související témata

0 bodů
1 reakce 252 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 336 zobrazení
0 bodů
1 reakce 223 zobrazení
0 bodů
1 reakce 206 zobrazení
20.1.2017 v kategorii Počítače, internet Jan Šichnárek
0 bodů
1 reakce 159 zobrazení
19.8.2015 v kategorii Počítače, internet Karel Pešek
0 bodů
2 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 368 zobrazení
0 bodů
1 reakce 449 zobrazení
0 bodů
1 reakce 254 zobrazení
14.3.2019 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
1 reakce 408 zobrazení
6.11.2018 v kategorii Mobily Viktor
...