0 bodů
158 zobrazení
v kategorii Počítače, internet

Zdravím, mam problém s mikrofonem. Mam webcameru, která má v sobě zabudovaný mikrofon. (Jiný mikrofon nemám) když ho hledám ve Win7 (https://ctrlv.cz/v6Rg), tak ho nemohu najít. Když zajdu na Skype(https://ctrlv.cz/1LWS) a dam rozšířené nastavení tak mi ho tam najde ale nelze nijak zvolit. Prosím o nějakou radu předem děkuji :)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před zdenekp Registrovaný (38 bodů)
To, že Skype mikrofon vidí, ale Windows ho v nastavení "nenajde", obvykle znamená, že je zařízení zakázané nebo skryté. Klikněte pravým tlačítkem na ikonu reproduktoru u hodin – Záznamová zařízení, pak do prázdné plochy seznamu klikněte pravým tlačítkem a zaškrtněte Zobrazit zakázaná a Zobrazit odpojená zařízení; mikrofon webkamery se pak objeví a přes pravé tlačítko ho Povolíte a nastavíte jako Výchozí. Pokud se neobjeví vůbec, doinstalujte ovladač webkamery z webu výrobce. V samotném Skype pak v nastavení zvuku vyberte tento mikrofon ručně místo automatické volby.




Související témata

0 bodů
1 reakce 235 zobrazení
0 bodů
1 reakce 252 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 336 zobrazení
0 bodů
1 reakce 222 zobrazení
0 bodů
1 reakce 206 zobrazení
20.1.2017 v kategorii Počítače, internet Jan Šichnárek
0 bodů
2 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 233 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 367 zobrazení
0 bodů
1 reakce 449 zobrazení
0 bodů
1 reakce 254 zobrazení
14.3.2019 v kategorii Mobily anonym
...