Pokaždé když se s přítelkyní na něčem dohodneme, druhý den z toho najednou je úplně něco jiného a já slyším "vždyť mi bylo sděleno...". Dělám si trochu legraci, ale fakt mě zajímá, jestli to mají ženy nějak v sobě. :)
není správný termín "mem"? ... doteď mě to nenapadlo, ale ano, uvědomuju si, že to ženy používají často a šíří se od jedněch krásných úst k druhým jako nelítostná záplava, asi jako chlapi "tak určitě, ale..."
CZPoradna.cz