0 bodů
291 zobrazení
v kategorii Diskuze
Přemýšlím nad tím, jestli mají youtubeři v zahraničí prostě vždycky větší úspěšnost než ti naši. Připadá mi, že i když někdo točí stejně kvalitně a není oblíbený, v zahraničí by mohl prorazit snáz. Jak to vidíte vy?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Nauč se plynule anglicky a tvá videa publikuj v angličtině. Nebo lépe ve všech jazycích světa. Záruka úspěšnosti. Přece angličan nebude koukat na české video a českou audio stopou...




Související témata

0 bodů
11 odpovědí 4.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 285 zobrazení
...