0 bodů
409 zobrazení
v kategorii Ostatní
Znovu zobrazeno
Je mi čtrnáct a změřil jsem si ho, vyšlo mi 14,8 cm. Říkám si, jestli je to na můj věk normální, nebo spíš málo. Docela mě to trápí, tak bych to rád věděl.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

jestli to je míra po vyskočení ze studeného bazénu tak si gratuluj yes



0 bodů
:DDD Ty si sprosté slovo


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 697 zobrazení
...