0 bodů
549 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Pracoval bych rád přes léto v jedné místní fabrice, ale nabízejí mi to na tři směny včetně noční. Nejsem si jistý, jestli to jako nezletilý vůbec smím a co na to říká zákoník práce. Předem děkuji za radu.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nezletilí, nemohou trvale pracovat v třísměnném režimu





Související témata

0 bodů
5 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 502 zobrazení
0 bodů
1 reakce 388 zobrazení
...