0 bodů
252 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Čau lidi potřebuji poradit,mam v pc movie maker a tam mam vytvořené video ale stále mi Ashampoo Burning píše že nelze načíst,neví nikdo něco o to?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před peta22 Registrovaný (27 bodů)
Movie Maker standardně ukládá hotové video jako soubor .wmv (případně .mp4 u novějších verzí) – ujistěte se, že jste projekt opravdu "dokončili" / exportovali do videosouboru, ne jen uložili projektový soubor .wlmp/.mswmm, který přehrávač ani vypalovačka neumí přečíst. Ashampoo nejspíš nemůže načíst právě ten projektový soubor. V Movie Makeru tedy zvolte "Uložit film" / "Dokončit film" a vyberte výstup do videosouboru, a teprve ten vzniklý .wmv nebo .mp4 přidejte do vypalovačky. Pokud chcete klasické DVD do stolního přehrávače, vyberte v Ashampoo režim "Video DVD", který soubor sám překóduje.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 369 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 506 zobrazení
0 bodů
1 reakce 196 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 257 zobrazení
0 bodů
1 reakce 245 zobrazení
0 bodů
1 reakce 187 zobrazení
0 bodů
1 reakce 251 zobrazení
...