0 bodů
624 zobrazení
v kategorii Multimédia a hry
Ahoj,

chci se zeptat, zda mi někdo neporádíte ohledně vkládání hotových místností do domu, které jsem si stáhla v knihovně. Když chci místnost vložit do domu hra mi okamžitě spadne a vyskočí mi tabulka The sims 4 program přestal pracovat. To samé se děje, když chci vložit dům, který jsem si stáhla z knihovny, také nejde vložit, ale hra se při něm aspoň neukončí.

Předem díky :)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
Pády při vkládání místností nebo domů z knihovny v The Sims 4 bývají typicky způsobené poškozeným staženým obsahem (CC/mody) nebo nekompatibilní galerijní položkou, která obsahuje balíčky, jež nemáte. Nejdřív zkuste hru spustit s vypnutými mody (v nastavení Možnosti hry zrušte zaškrtnutí Povolit vlastní obsah a mody) a vyzkoušejte vložení znovu. Pomáhá taky smazat soubor localthumbcache.package ve složce Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 4 a hru aktualizovat. Pokud místnost stahoval někdo s CC, stáhněte si raději verzi bez vlastního obsahu, nebo si chybějící mody doplňte; vždy si nejdřív zazálohujte uložené pozice.




Související témata

0 bodů
1 reakce 826 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 773 zobrazení
25.10.2015 v kategorii Multimédia a hry Sára
0 bodů
1 reakce 2.4k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 5.4k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 11.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 8.9k zobrazení
0 bodů
1 reakce 808 zobrazení
0 bodů
1 reakce 346 zobrazení
13.12.2015 v kategorii Multimédia a hry Lucie Třísková
0 bodů
1 reakce 1.2k zobrazení
26.12.2014 v kategorii Multimédia a hry 50-saw
...