0 bodů
244 zobrazení
v kategorii Diskuze
Hraju The Sims 4 a pokaždé, když chci ve stavebním režimu pokládat dlažbu nebo malovat zdi, obrazovka mi celá zčerná. Nevím, jestli je to chybou hry, ovladačů grafiky, nebo něčím jiným. Poradíte?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před verca87 Registrovaný (51 bodů)
Černá obrazovka v The Sims 4 při pokládání dlažby nebo malování stěn je známý problém grafiky, nejčastěji kvůli zastaralému nebo poškozenému ovladači grafické karty. Nejdřív aktualizuj ovladače (NVIDIA/AMD/Intel) na nejnovější verzi a restartuj počítač. Pak v nastavení hry sniž grafické detaily, zejména vypni Laptop Mode a sniž rozlišení textur, a zkontroluj integritu herních souborů přes EA App / Origin. Pokud máš notebook se dvěma grafikami, nastav v ovladači, aby hra běžela na dedikované kartě, ne na integrované.




Související témata

0 bodů
1 reakce 303 zobrazení
0 bodů
1 reakce 826 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 346 zobrazení
13.12.2015 v kategorii Multimédia a hry Lucie Třísková
0 bodů
1 reakce 773 zobrazení
25.10.2015 v kategorii Multimédia a hry Sára
0 bodů
1 reakce 624 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.2k zobrazení
26.12.2014 v kategorii Multimédia a hry 50-saw
0 bodů
2 odpovědí 8.9k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 5.4k zobrazení
...