0 bodů
204 zobrazení
v kategorii Příběhy ze života
Dobrý den.Mám s partnerem 3 neplnoleté děti.Odcizili jsme se,přestala jsem mu důvěřovat,několikrát mi lhal...ať to zkrátím...už 3 roky spolu intimně nežijeme,jen se staráme o děti a domácnost.Vrátit to nepůjde...nechci.Nemám ho už ráda a ani jako člověka si ho nevážím.Vím,že má dvě milenky...nejméně dvě.Mám to ukončit a odstěhovat se....nemyslím už na nic jiného,ale bojím se.Nejmladší syn to nepochopí...zatímco nejstarší by se mnou odešel hned

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)
dle mě pokud máte jít kam tak se odstěhujte najděte si někoho kdo vás bude mít rád i s vašimi dětmi a začněte nový lepší život

dle mě držet vztah jen kvůli dětem neni dobrej nápad




Související témata

0 bodů
1 reakce 202 zobrazení
14.7.2015 v kategorii Příběhy ze života Renata
0 bodů
1 reakce 347 zobrazení
0 bodů
1 reakce 398 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 427 zobrazení
0 bodů
1 reakce 275 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 972 zobrazení
0 bodů
1 reakce 176 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 352 zobrazení
5.1.2015 v kategorii Dům a byt abcdefgh
...