0 bodů
971 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Můžu výplatní pásky z práce vyhazovat nebo je dobré je někde skladovat kvůli důchodu a odpracovaným letům ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
No raději asi jo. #(#nod)


0 bodů
Určitě schovat výplatní pásky nebo zápočtové listy. Můj otec když šel do důchodu tak mu nepočítali asi 6 odpracovaných let. Ještě že měl výplatní pásky z toho podniku. Nevím jak je to možné ale je to tak. #:o


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
28.1.2015 v kategorii Finance podnikání anonym
0 bodů
1 reakce 470 zobrazení
0 bodů
1 reakce 307 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
1 reakce 259 zobrazení
0 bodů
1 reakce 179 zobrazení
0 bodů
1 reakce 398 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 427 zobrazení
0 bodů
1 reakce 275 zobrazení
...