Chyba 'catalytic converter fault', která naskočí vždy po pár kilometrech a auto spadne na 3 válce, ukazuje spíš na vynechávání zapalování na jednom válci než na vadný katalyzátor samotný - řídicí jednotka totiž při detekci výpadků zhášení vstřiku na daný válec, aby ochránila katalyzátor. Po opravě ojnic bych se zaměřil hlavně na ten válec: zkontrolovat kompresi, zapalovací svíčku a cívku, vstřikovač a hlavně to, jestli nedošlo k záměně nebo prohození konektorů/kabelů při montáži. Nechte si vyčíst přesný kód závady (P0300-P0304 ukazuje konkrétní válec) profesionální diagnostikou - to nasměruje opravu mnohem líp než obecné hlášení. Pokud chyba sedí pořád na stejném válci, který opravovali, je velká šance, že problém souvisí s tou opravou.