0 bodů
859 zobrazení
v kategorii Ostatní
prave jsem nekoho zabil...

na to se uz nepride

;-))

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

já bych jí schoval na šachtě do výsypky když to tady vidim kolik za tejden dokáže ten zakladač nasypat metrů věřim že by jí nikdo nikdy nenašel smiley





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 560 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 534 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 394 zobrazení
0 bodů
1 reakce 426 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 462 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 776 zobrazení
0 bodů
12 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 247 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 450 zobrazení
25.10.2014 v kategorii Ostatní kaja
...