0 bodů
860 zobrazení
v kategorii Ostatní
prave jsem nekoho zabil...

na to se uz nepride

;-))

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

já bych jí schoval na šachtě do výsypky když to tady vidim kolik za tejden dokáže ten zakladač nasypat metrů věřim že by jí nikdo nikdy nenašel smiley





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 560 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 535 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 396 zobrazení
0 bodů
1 reakce 429 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 462 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 777 zobrazení
0 bodů
12 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 247 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 451 zobrazení
25.10.2014 v kategorii Ostatní kaja
...