0 bodů
382 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása ShadyPony Host (2 bodů)
Je lepší být obézní nebo podvyživený..?
HLASOVÁNÍ (pro registrované):

Obézní (1 bodů, 100%)
Podvyživený (0 bodů)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
Jan Neckář Registrovaný (28 bodů)
Na to se nedá odpovědět. Obojí je špatné.

To je pravda, ale bude snadnější podvyživeného vykrmit, než přimět obézního zhubnout.  smiley





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 258 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 443 zobrazení
8.4.2019 v kategorii Zdraví, krása Jarda
0 bodů
2 odpovědí 329 zobrazení
8.6.2014 v kategorii Zdraví, krása Týna
0 bodů
4 odpovědí 835 zobrazení
14.5.2014 v kategorii Zdraví, krása Květuška M...
0 bodů
4 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
20.7.2014 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
3 odpovědí 536 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 2.1k zobrazení
...