0 bodů
404 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče
Prosím poraďte jak mám nastavit fotoaparát Nikon D3100 při fotografování noční oblohy funkcí Bulb ovládanou přídavnou dálkovou spouští. Neustále se mi na displ. objevuje nápis "Objekt je moc tmavý!"  a k otevření uzávěrky fotoaparátu nedojde.  Potřebuji fotografovat pohyb hvězd na noční obloze s otevřením uzávěrky fotoaparátu         na 30 - 90 minut za použití dálkové spouště. Možná opakuji při nastavování fotoaparátu neustále stejnou chybu, nemohu ale přijít jakou.   Děkuji za pomoc či radu  Mirek

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
já mám tedy D50, ale zkus přepnout auto-focus na manuální ostření a ručně zaostřit na nekonečno, pak by to mělo jít




Související témata

0 bodů
1 reakce 281 zobrazení
0 bodů
1 reakce 832 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 660 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 250 zobrazení
0 bodů
1 reakce 190 zobrazení
0 bodů
1 reakce 367 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 619 zobrazení
...