0 bodů
383 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas
Máte nějaké tipy?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
boruvka Registrovaný (402 bodů)
Já bych si asi vzala sportovní podprsenku. Je pohodlná a když jí budete mít a číslo větší, tak vám tam vleze plena. Výhodně jí koupíte u vietnamců v různých barvách a provedení. Nekupuji si ale se širokou gumou pod prsy. Ráda jí nosím na zahradě, je pohodlná a nepadají ramínka.

Plenky v podprsence už se dávno nenosí. Používají se antibakteriální tampony (kulaté vložky do košíčku podprsenky) protože každá žena chce mít krásná prsa i při kojení.

Ne neforemný  plenou vycpaný hrudník. I mamina přece  může být krásná. smiley





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 291 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 586 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 381 zobrazení
24.5.2014 v kategorii Zvířata Uďa
0 bodů
1 reakce 496 zobrazení
0 bodů
1 reakce 301 zobrazení
0 bodů
1 reakce 217 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 337 zobrazení
20.8.2015 v kategorii Móda, oblečení Jmenonenidulezite
...