0 bodů
394 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
uzavřeno
Musím se v době vycházek v pracovní neschopnosti zdržovat v místě pobytu???

1 reakce

0 bodů
před honza_z Registrovaný (41 bodů)
Během povolených vycházek se v místě pobytu zdržovat nemusíte, právě k tomu vycházky slouží, takže se v jejich rozmezí můžete běžně pohybovat venku. Mimo dobu vycházek však musíte být na adrese, kterou jste uvedl ošetřujícímu lékaři (místo pobytu v době nemoci), protože tam probíhá případná kontrola dodržování režimu. Vycházky určuje lékař a obvykle jsou v rozmezí maximálně 6 hodin denně mezi 7. a 19. hodinou. Přesné podmínky a aktuální pravidla si raději ověřte u svého ošetřujícího lékaře nebo na okresní správě sociálního zabezpečení, ať předejdete postihu.




Související témata

0 bodů
8 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 620 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 519 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.2k zobrazení
25.6.2014 v kategorii Společnost Bludil František
0 bodů
1 reakce 328 zobrazení
23.1.2019 v kategorii Právo a zákony Slavomír
0 bodů
1 reakce 279 zobrazení
...