0 bodů
185 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobrý den, chtěla bych poprosit o pomoc. :/. Obnovila jsem mobil přes tovární data a teď mi nejde sim karta. Normálně dám pin ale pak se mi nahoře ukáže křížek. Děkuji za rady :) Kopáčov

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před kacenka92 Registrovaný (39 bodů)
Křížek u signálu po továrním resetu nejčastěji znamená, že telefon kartu sice přečte (pin jste zadala), ale není přihlášený do sítě. Zkuste: vytáhnout a znovu vložit SIM, vyčistit kontakty, restartovat telefon a v Nastavení > Mobilní síť zkontrolovat, že je SIM zapnutá a operátor není ručně zablokovaný (přepněte výběr sítě na Automaticky). Pomáhá i ručně zadat APN operátora a zkontrolovat, zda není zapnutý režim Letadlo. Když nepomůže nic, vyzkoušejte SIM v jiném telefonu - pokud ani tam nechytá, je vada karty a stačí zajít na pobočku operátora o novou.




Související témata

0 bodů
1 reakce 254 zobrazení
26.12.2017 v kategorii Mobily Michal
0 bodů
5 odpovědí 502 zobrazení
0 bodů
1 reakce 155 zobrazení
13.10.2016 v kategorii Mobily tamara
0 bodů
1 reakce 344 zobrazení
...