0 bodů
373 zobrazení
v kategorii Ostatní
Dobrý den, potřebuji požádat o zvýšení alimentů na dceru, protože se mi zvýšily náklady. Není mi jasné, jestli kvůli tomu musím osobně k soudu, nebo jde celá věc vyřídit písemně. Děkuji.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Súd musí rozhodnúť po posúdení všetkých potrebných informácií. O vašej prítomnosti rozhoduje pridelený sudca.


0 bodů
Účastník soudního řízení má právo nechat se zastoupit, a to buď advokátem nebo jakoukoliv jinou dospělou osobou, která má plnou způsobilost k právním úkonům.  K zastupování je třeba udělit plnou moc.


Související témata

0 bodů
1 reakce 344 zobrazení
...