0 bodů
264 zobrazení
v kategorii Multimédia a hry
Dobrý den chtěl bych se nutně zeptat mám monitor HP L1750 půjde na něj zapojit ps3? předem dík

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před kacenka92 Registrovaný (39 bodů)
Monitor HP L1750 má rozlišení 1280x1024 a vstupy VGA a DVI-D, takže nemá HDMI. PS3 má hlavní výstup HDMI, ale umí posílat obraz i přes komponentní (AV) kabel. Přes adaptér HDMI-VGA to obvykle nefunguje, protože PS3 přes tento převod kvůli ochraně obsahu (HDCP) signál nepustí. Pokud má váš monitor DVI vstup, můžete zkusit kabel HDMI-DVI, ale ani ten není u PS3 zaručeně funkční pro hry; nejjistější je připojit konzoli k televizi s HDMI nebo k monitoru, který HDMI vstup má.




Související témata

...