0 bodů
769 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak je to s tím internet v mobilu?Kolik dat mi stačí na facebook, messenger a občas si něco vyhledat?Stačí mi 150MB nebo radši 400MBhrozně moc děkuji za pomoc

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
150 MB je na běžné každodenní používání hodně málo – Facebook a Messenger samy o sobě „sní“ docela dost dat, hlavně kvůli obrázkům a automaticky přehrávaným videím. Na samotné psaní zpráv a občasné vyhledání to možná v nouzi vystačí, ale spolehlivěji budete v klidu spíš s těmi 400 MB, a ideálně 1 GB a více. Spotřebu výrazně snížíte, když si v aplikaci Facebook vypnete automatické přehrávání videí a budete obrázky/aktualizace stahovat hlavně přes Wi‑Fi doma. Sledujte si reálnou spotřebu v nastavení telefonu pod položkou Mobilní data, podle toho poznáte, kolik vám osobně stačí.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 501 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 572 zobrazení
0 bodů
1 reakce 396 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
0 bodů
1 reakce 448 zobrazení
0 bodů
1 reakce 655 zobrazení
25.3.2020 v kategorii Mobily Lenka
0 bodů
1 reakce 794 zobrazení
...