0 bodů
210 zobrazení
v kategorii Ostatní
Zajímalo by mě, zda si piráti potápí lodě a jdou po sobě..- něco jako z Pirátů z Karibiku

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Dnešní piráti už nejsou tak romantičtí. Běžně se to zřejmě neděje, ale vyloučené to neni. Dnešní piráti lodě nepotápí jen tak. Co by z toho měli ?





Související témata

0 bodů
6 odpovědí 1.1k zobrazení
22.5.2014 v kategorii Společnost Karel Věnec
0 bodů
1 reakce 346 zobrazení
0 bodů
1 reakce 434 zobrazení
14.11.2019 v kategorii Ostatní Pavel
0 bodů
1 reakce 318 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.7k zobrazení
0 bodů
1 reakce 329 zobrazení
0 bodů
1 reakce 467 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 697 zobrazení
...