0 bodů
239 zobrazení
v kategorii Diskuze
Ahoj. Je mi 17 a zítra jedu na svatbu na Slovensko. Dělám doprovod mému známému, jehož sestra se vdává. Dali jsme se ale dohromady, tudíž už jdeme jako pár. Jsem studentka gymnázia ale vůbec nevím, co mám dát po obřadu zenichovi a nevěstě. Vzhledem k tomu, ze jen studentka, se mi peníze dávat nechtějí. Ale bojím se, ze se na mě pak budou dívat skrze prsty. Uvažuji nad kytkou a přáním :) co myslíte ? Prosím pište názory

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před pavel.sv Registrovaný (34 bodů)
Kytka s přáním je naprosto v pořádku a nikdo se na tebe kvůli tomu dívat skrz prsty nebude – jsi studentka a jdeš jako doprovod, nikdo od tebe velký dar nečeká. Pokud bys chtěla přidat něco osobnějšího, hodí se třeba lahev sektu, krabička dobrých pralinek nebo malá dekorace do domácnosti. Na slovenských svatbách se sice často dávají peníze do obálky, ale klidně dej jen symbolickou částku (i pár stovek), kterou si můžeš dovolit – gesto je důležitější než suma. Hlavní je upřímné přání a milé vystupování, to si lidé pamatují víc než dárek.




Související témata

0 bodů
4 odpovědí 3.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 439 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 348 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 574 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 540 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 999 zobrazení
0 bodů
10 odpovědí 972 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 605 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 462 zobrazení
8.6.2014 v kategorii Diskuze Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)
...