0 bodů
178 zobrazení
v kategorii Auto moto
Dobrý den,

Chtěl jsem se zeptat jestli seženu nějakou čtyřkolku a jestli jo ta jakou a co nejlevnější  ,s kterou bych mohl i na silnici když bych si jí přihlásil.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před verca87 Registrovaný (51 bodů)
V patnácti můžete legálně jezdit po silnici jen na malé čtyřkolce do 50 cm³ a do 45 km/h (kategorie L6e), na kterou je potřeba řidičák skupiny AM, registrační značka, pojištění a technická způsobilost. Větší "sportovní" čtyřkolky se v tomhle věku na běžné silnice schválit nedají, ty smíte používat jen na uzavřených/soukromých pozemcích. Nejlevnější bývají ojeté čínské modely v kategorii do 50 cm³, ale dejte si pozor na stav a hlavně na to, aby šly přihlásit do provozu (papíry, COC list). Konkrétní podmínky přihlášení a věkové limity si raději ověřte na registru vozidel nebo v autoškole, ať se nedostanete do problémů.




Související témata

0 bodů
1 reakce 180 zobrazení
0 bodů
1 reakce 188 zobrazení
0 bodů
1 reakce 423 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 648 zobrazení
0 bodů
1 reakce 189 zobrazení
28.6.2016 v kategorii Auto moto Drmis
0 bodů
3 odpovědí 747 zobrazení
0 bodů
1 reakce 187 zobrazení
22.9.2016 v kategorii Auto moto Jaja
...