0 bodů
180 zobrazení
v kategorii Auto moto
Dobrý den,

Chtěl jsem se zeptat jestli seženu nějakou čtyřkolku a jestli jo ta jakou a co nejlevnější  ,s kterou bych mohl i na silnici když bych si jí přihlásil.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před honza_z Registrovaný (41 bodů)
V 15 letech můžete legálně jezdit po silnici jen na čtyřkolce, na kterou stačí odpovídající řidičské oprávnění dostupné od 15 let (u nás kategorie pro lehká motorová vozidla a malé čtyřkolky s omezeným výkonem a rychlostí), a vozidlo musí být schválené pro provoz, registrované a pojištěné. Klasické výkonné terénní čtyřkolky na silnici v tomto věku řídit nesmíte. Nejlevnější bývají malé silniční/užitkové čtyřkolky s omezeným objemem, ideálně z druhé ruky, ale počítejte i s náklady na registraci, pojištění a technickou způsobilost. Přesné aktuální podmínky, věkové hranice a kategorie řidičáku si ověřte na úřadě (registr vozidel) nebo v autoškole, protože pravidla se mohou měnit.




Související témata

0 bodů
1 reakce 176 zobrazení
0 bodů
1 reakce 188 zobrazení
0 bodů
1 reakce 423 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 648 zobrazení
0 bodů
1 reakce 188 zobrazení
28.6.2016 v kategorii Auto moto Drmis
0 bodů
3 odpovědí 747 zobrazení
0 bodů
1 reakce 186 zobrazení
22.9.2016 v kategorii Auto moto Jaja
...